Ücretsiz “Hassas Klima” Keşfi

Ücretsiz Hassas Klima Keşif

Hassas Kontrollü Klima sistemleri için, 19 yıllık sektörel bilgi ve tecrübeye sahip olan Flora Enerji’den ücretsiz olarak keşif programı alabilirsiniz. ,

Mevcut veya yeni kurmakta olduğunuz Sistem odası, Data Center, Laboratuvar, UPS ve Pano Odaları, Arşiv, Müze, Sanat Eserleri Deposu, Tekstil Dijital Baskı Alanları, Tekstil Fizik Laboratuvarı, Telekom gibi yüksek önem arz eden alanlarda kullanacağınız Hassas Kontrollü Klima sistemleri için, 19 yıllık sektörel bilgi ve tecrübeye sahip olan Flora Enerji’den ücretsiz olarak keşif programı alabilirsiniz.

Hassas Klima larda cihaz seçimi sadece kapasite belirlenerek değil, projelendirme aşamasında doğru konumlandırılması ve doğru montaj yeri seçilerek ileride oluşabilecek sistemsel hataların önüne geçmenizi sağlayacaktır.

Flora Enerji’nin, belirlenen proje bütçesi dışına çıkmanızı önleyecek, deneme yanılma yönteminden kurtaracak profesyonel ekipleri ile çalışmanızı tavsiye ederiz.

Flora Enerji her zaman çalışmalarında ki profesyonelliği ile müşterilerinin operasyonlarındaki sorunlarını en aza indirgeyecek üç temel unsur ile çalışmaktadır.

  • Deneyim
  • Tutku
  • Yenilik.