Stabil Oda İklimlendirmesi

Sertifikalandırma, akredite ve ruhsatlandırma için ihtiyaç duyduğunuz Stabil Odaların 7 gün 24 saat sürekli iklimlendirilmesi gereklidir.

Sürekli çalışma tasarımına uygun olarak geliştirilmiş olan hassas klima sistemleri stabil oda iklimlendirilmesinde istediğiniz değerlere göre seçilerek nemlendirme, nem alma ve ısıtıcı özelliklerini standart olarak sunmaktadır

Stabil oda iklimlendirmesinde kullanacağınız hassas klima sistemleri seçimi, kurulumu ve satış sonrası hizmetleri ile sorunsuz bir servislik hizmeti alacağınız Flora Enerji sürekli ve sorunsuz iklimlendirmeyi siz değerli paydaşlarına garanti etmektedir.

Stabil oda iklimlendirmesi için seçilen hassas klima sistemiklerinde sürekli hizmet anlayışını benimsemiş olan Flora Enerji’nin çözüm ortağı olarak tercih edilmesi, her aşamada iş sürekliliğinizin devam etmesini sağlayacaktır.

Flora Enerji uzman teknik kadrosu ile sıcaklık ve nem sorunları yaşamakta olduğunuz stabil odalarınızda iyileştirme, geliştirme, bakım ve servislik aşamalarında her zaman yanınızdadır.