Tekstil Dijital Baskı İklimlendirmesi

Üretim proses adımlarınız dan biri olan Tekstil Dijital Baskı iklimlendirme işlemleri bir çok bileşenin göz önüne alınarak yapılması ve uygulanması gereklidir.

İlk kurulum veya mevcut Tekstil Dijital Baskı iklimlendirme ihtiyaçlarında sıcaklık kontrolü, nem verme, nem alma ve hava filtreleme özelliklerini bir arada barındıran Hassas klima sistemlerinin tercih edilmesi, siz değerli paydaşlarımızı sektörel rekabette bir adım öne geçirecektir.

Tekstil dijital baskı iklimlendirmesi için sunulan Hassas Klima harici diğer ürünler nem verme, sıcaklık kontrolü, hava filtrelemesi biri birinden farklı ürünler kullanılarak sağlanmakta. Yüksek nem şikâyeti olması durumunda ise nem alma özelliği olan cihazlara ihtiyaç duyulması ile üç veya dört ayrı iklimlendirme cihazının aynı alana konumlandırılarak bağımsız bir çalışma yapısı olan Tekstil dijital baskı iklimlendirilmesi oluşturulmaktadır. Bu gibi durumlarda kullanılan her ürün için farklı firma ve servisler ile çözüm aramak durumda kalmanız kaçınılmaz olacaktır.

Tekstil dijital baskı alanlarında kullanılan Hassas Klima sistemleri ile tam bir iklimlendirme kontrolü sağlayarak, baskı kalitesinde en iyi sonuçlar alınır, baskı kâğıdı kalitesinde ve mürekkep verimliğinde artış gözlemlenir. Tekstil dijital baskı makinesinin performansı en üst düzeye çıkarken çalışma ömrünün uzaması sağlanır.

Çalışan personelin iyi bir hava filtre yapısına sahip alanda çalışmasına dolayı, sağlıklı bir çalışma ortamı oluşturmuş olur.

Flora Enerji; sunduğu hassas klima ürünleri ve satış sonrası hızlı desteği ile tekstil dijital baskı makinelerinde iklimlendirme kaynaklı sorunların önüne geçmek ve proses imalatın program dışına çıkarak iş gücü kaybınızın oluşmasını engellemek için 7 gün 24 saat destek sunmaktadır.

Hassas Klima Sistemleri ürün bilgisi ve çeşitleri için lütfen irtibat kurunuz.