Servislik Hizmetleri

Müşterilerinin memnuniyetini temel öncelik haline getiren Flora Enerji, teknik servis hizmetlerini soğutma ve iklimlendirme cihazları ile ilgili olarak müşterilerine her an bilgi akışı sağlayacak biçimde yapılandırılmıştır.

Müşterilerine konforlu bir hizmet sistemi sağlayan Flora Enerji, kritik öneme sahip Data Center, UPS Odaları ve Laboratuvar soğutma-iklimlendirme sistemlerini gece/gündüz çalışır konumda tutmaktadır. Flora Enerji, bu ayrıcalıklı desteği sağlamak ve çözüm odaklı bir hizmet anlayışı yürütmek için hafta sonu, resmi ve dini tatiller dahil olmak üzere 7 gün 24 saat teknik destek sağlamaktadır.

7/24 Güvenli Hizmet

Flora Enerji, çözüm odaklı yönetim sistemi ve alanında uzman profesyonel kadrosu ile tüm acil durumlarda yanınızda yer alır. Eğitimli teknik servis uzmanları; sorunlara en hızlı biçimde müdahale ederek, maksimum memnuniyet garantisi ile çalışır. Hassas klima sistemlerinizin uzun ömürlü çalışma performansı için, rutin bakımlarının yapılması gerekir. Flora Enerji görevlileri, bakım aşamasını sizler için en uygun zamana ayarlayarak esnek çalışma programı yaratırlar. Alanında eğitimli Flora Enerji ekibi, konforlu hizmeti yaşam alanlarınıza memnuniyetle taşır.

Uzun Ömürlü Ürün Performansı ve Maksimum Enerji Tasarrufu

Flora Enerji desteği sayesinde:

  • Enerji tasarrufu maksimum düzeye yükselir, bütçenizin dengesi korunur.
  • Erken teşhis ile muhtemel arızaları önlenir, ürün bazlı müdahaleler gerçekleştirilir.
  • Soğutma sisteminizin verimliliği optimize edilir.
  • Enerji yönetmelikleri ve serfikasyonlara uyumlu bir çalışma süreci yaratılır.
  • Hızlı servis desteği, 7 gün 24 saat sorunların temeline inerek hizmet sağlar.