Hata
  • Bu görüntünün şablonu uygun değil. Lütfen bir site yöneticisi ile iletişim kurunuz.

Hairf Türkiye pazarınada

Çinin Önde Gelen Hassas Klima Üreticisi Hairf Türkiye Pazarına Flora Enerji ile Girdi

Hairf'in Türkiye pazarına teknik alt yapısının gücüne inandığı Flora enerji ile girdi.

Dünya'da öncü data center çözümleri üreticilerinden olan Hairf markası Dünya’nın 4 kıtasında 30’dan fazla ülkede gerçekleştirdiği operasyonlara son olarak Türkiye’yi ekledi. Sistem güvenliği ve cihaz güvenirliği ile bilinen Hairf markası Teknik alt yapısının gücüne inandığı Flora Enerji ile girmeye kararı aldı.

Hassas Klima, UPS, STS, kuru akü, Micro data center ve konteyner data center ürünleri ve çözümleri sunan firma geniş ürün yelpazesi ile müşterilerine çözüm odaklı yaklaşımlar sunmakta.

Kalite ve fiyat dengesini müşterilerinin sistem güvenliği üzerine kurmuş olan Hairf AR-GE çalışmalar ile sürekli yenilenerek kendisinin ve ürünlerin gelişimine devam etmekte.

Kısaca Hairf Hakkında

Hassas klima, UPS kesintisiz güç kaynağı, VRLA pil, STS statik transfer anahtarı, akıllı güç dağıtım sistemi ve SPD aşırı gerilim koruma cihazı üretiminde uzmanlaşmış, kritik güç kaynağı ve soğutma sistemlerinin dünyaca lider sağlayıcısı Hairf.

Hairf, 30 yılı aşkın Ar-Ge ve üretim tecrübesi ile sistem odası ekipmanları, dünya standartlarındaki laboratuvarlar ve denetim ve üretim ekipmanlarına sahiptir. Kullanıcının işyeri şartlarını tam olarak karşılayacak özel ürünler sunabilir ve aynı zamanda mükemmel bir sistem odası için toplam çözüm, sistem odasında kullanılan kritik ekipmanların eksiksiz üretimini sağlayabilir. Profesyonel sistem mühendislerimiz ve uluslararası satış ve servis ekibimiz, Meksika, Rusya, Pakistan, Çin, Filipinler, Singapur, Kazakistan ve Türkiye dahil dünyanın her yerinde elli ülkeye 24 saat hizmet verebilmek için dünya çapında bir ağa sahibiz.

Hassas klima tasarımında Hairf tarafından izlenen en yüksek ilke sistemin güvenilirliği ve güvenlik operasyonları. Kullanıcıların en yüksek sistem verimliliği gereksinimlerini ve sıkı çevre koruma gereksinimlerini karşılamak için Hairf, kullanıcıların çeşitli taleplerine cevap verebilecek geniş ürün yelpazesi sunmaktadır. Hairf Hassas Klima ürünleri uyumluluk ve esneklik ile karakterizedir. Harif hassas klima cihazları, kullanıcıların sistem yenilenmeleri yapmaksızın kendilerine en uygun sistem paketini seçmeleri için çeşitli özelliklerde uyumlu seçenekler sunar.

Ekolojinin ve çevrenin korunması Hairf'in kalıcı taahhüdüdür. Şirket, her bir ürünün tasarımında çevresel etkilere tam bir önem veriyor ve yüksek performanslı ve ekolojik çevre koruması arasında en iyi dengeyi sağlamaya çalışıyor. Hairf hassas klima ile yapılan tüm ürünler çevre dostu olan R407C/R410A soğutucu akışkanlar kullanılmaktadır.

Hairf , “Çevre ve Orman Bakanlığı Ozon Tabakasını İncelten Maddelerin Azaltılmasına İlişkin Yönetmelikte belirtilen yasaklanmış soğutucu akışkan(lar)” kullanmamaktadır .

Hairf hassas klima üniteleri, tesisat, sistem bakımı ve yönetimi için kapsamlı esneklik ve zaman/maliyet tasarrufu ile tasarlanmıştır. Basit kurulum, su tesisatı boru hatları ve tesisat alanındaki uygun güç kaynağı hatlarının basit bir şekilde bağlanması sayesinde, tüm klima sisteminin doğrudan kolay kurulumu başlatılabilir.

Yüksek teknoloji ekipmanı, en yüksek sistem faydasını yürütmek için uygun çevreye ihtiyaç duyar. Mobil iletişim ve internet ağının hızlı gelişimi, olağanüstü termal performans ve kusursuzca kontrol edilen ortam koşullarını gerektiren mobil iletişim ana istasyonlarının, telekom değişim merkezlerinin ve İnternet veri merkezlerinin elektronik sisteminde oldukça karmaşık ve kompakt tasarımlara neden olmuştur. Yüksek güvenilirliğe sahip ürün kalitesine güvenen Hairf, yüksek teknoloji donanımının çevresel parametreleri üzerinde doğru, güvenilir, emniyetli ve uzun süreli kontrolü garanti eder ve bu nedenle karmaşık ve gelişmiş elektronik sistemler için son derece güvenilir çalışma ortamı sağlayabilir.

Hairf hassas klima üniteleri, ortam sıcaklığı, nem ve temizlik talepleri yüksek olan telekom, banka, müze, laboratuvar, sanayi fabrikaları ve hastane ameliyathanesi gibi özel yerlerde yaygın olarak kullanılmaktadır. Kurulumu yapılan bazı firmalarımız; Telecom Italia Group, Deutsche Telekom AG ve Swiss Bank Corp. yeralıyor.